elster cadeaucheque 1200 800 1200x630

 

In december 2018 zijn door onder andere de gemeente Overbetuwe Elster Cadeaucheques uitgegeven. Deze cadeaucheque kan niet alleen worden besteed in Elst, maar ook in Zetten. Bij deze winkeliers kan de cadeaucheque als betaalmiddel worden ingeleverd:

Bedrijfsnaam Straatnaam Postcode en plaats Telefoonnummer Website Omschrijving
Brave Hendrik Hoofdstraat 2 6671 CB Zetten 0488 427501 www.bravehendrikzetten.nl Eten en Drinken
Chocolaterie Alberdeco Zetten Bakkerstraat 24 6671 AB Zetten 0488-454755 www.alberdecozetten.com Bonbons en luxe chocolade
Pannenkoekenboerderij Aan de Linge Molenstraat 18 6672 LA Hemmen 0488-725800 www.pannenkoekenaandelinge.nl Pannenkoekenrestaurant
Bloemisterij Elina Beatrixplein 9  6671 KA Zetten 0488-421355   Bloemisterij
Five Stars Schoenen Julianaplein 5a 6671 CA Zetten 0488-453000 www.fivestars-schoenen.nl Schoenen en tassen
Bakkerij Hendriksen Julianaplein 2 6671 CA Zetten 0488-451372 www.bakkerij-hendriksen.nl Brood en banket
Marizette mode Juianaplein 4 6671 CA Zetten 0488-420517 www.marizettemode.nl Dameskleding en herenkleding
Aalbers Dier & Tuin Hoofdstraat 5   6671 CB Zetten 0488-420957 www.de-meelmuis.nl Dierverzorging en tuinartikelen
Living Healthy Zetten Sint Walburg 2 6671 AS   Zetten   www.livinghealthy.nl Sportschool
Medisch Pedicure Praktijk De Basis Hoofdstraat 19 6671CB Zetten  0488-421221 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Pedicure
Colinda Scholtz Reiscreaties De Veldse Hofstede 22 6671 HG Zetten 06-30976620 www.colinda-scholtz.reiscreaties.nl Reisbureau
Dik Franken Tweewielers Bakkerstraat 8 6671 AB Zetten 0488-452157 www.dikfranken.nl Fietsenwinkel
Kaas van Kees Hoofdstraat 58a 6671 CG Zetten   www.kaasvankees.nl Kaaswinkel
Vleeschhouwerij  Hoofdstraat 58  6671 CG Zetten 0488-420175 www.vleeschhouwerij.com Slagerij
EP Weijs Hoofdstraat 18 6671 CB Zetten 0488-451321 www.epweijs.nl Elektronica vakzaak
Drukkerij DPN Rikkenprint Kerkenbos 1201 6546 BD Nijmegen 024-3606033 www.dpnrikkenprint.nl Drukwerk en belettering
Meeuwsen Wonen en Slapen Hoofdstraat 4A 6671 CB Zetten 0488-451779 www.meeuwsenwonenslapen.nl Gordijnen en vloeren
Arends Decoratief Wonen Hoofdstraat 30C 6671 CD Zetten 0488-420690 www.arendswonen.nl Behang, verf en stoffering
Juwelier van Schaik Hoofdstraat 54 6671 CG Zetten 0488-452745 www.juweliervanschaik.nl Goudsmid, juwelier, horloger
Sethone Cateraars Hoofdstraat 19A 6671 CB Zetten 0488-427536 www.sethonecateraars.nl Catering en afhaalmaaltijden